Poll of polls

Ordførere og byrådsledere i kommunene

Kommune-nummer Kommune Navn Parti Partier i posisjon
534 Gran Willy Westhagen A SV,Ap,Sp
1259 Øygarden Børge Haugetun A Ap,KrF,H
1936 Karlsøy Mona Pedersen A Sp,Frp,A
1622 Agdenes Oddvar Indergård A Ap,Sp,A
1915 Bjarkøy Jorunn Berg A A
1939 Storfjord Knut Jentoft A Ap,A
1151 Utsira Marte Eide Klovning A A
615 Flå Tor Egil Buøen A Frp,A
1252 Modalen Tom Kristian Thorsen A A
1874 Moskenes Lillian Rasmussen A SV,Ap,A
1929 Berg Roar Åge Jacobsen A A
1242 Samnanger Knut Harald Frøland A Ap,KrF,H,A
1739 Røyrvik Hans Oskar Devik A Ap
1816 Vevelstad Kari Anne Bøkestad Andreassen A A
403 Hamar Einar Busterud A SV,Ap,Sp,KrF,A
1938 Lyngen Dan-Håvard Johnsen A Ap,Sp,A
914 Tvedestrand Jan Dukene A Sp,V,KrF,H,Frp,A
1149 Karmøy Jarle Nilsen A KrF,H,Frp
1841 Fauske Jørn Stene A Ap,V,KrF,H
616 Nes (Busk.) Tore Haraldset A Ap,H,Frp
301 Oslo Marianne Borgen SV V,KrF,H
1812 Sømna Andrine Solli Oppegaard Ap Ap,Sp,Frp
1859 Flakstad Hans Fredrik Sørdal Ap Ap,Sp,A
1942 Nordreisa Øyvind Evanger Ap SV,Ap,H
2024 Berlevåg Rolf Laupstad Ap H,Frp
122 Trøgstad Thor Håkon Ramberg Ap Ap,Sp,KrF,H,Frp
301 Oslo Raymond Johansen Ap V,KrF,H
430 Stor-Elvdal Terje Andreas Hoffstad Ap Sp,V,H,Frp,A
517 Sel Dag Erik Pryhn Ap SV,Ap
544 Øystre Slidre Kjell Berge Melbybråten Ap Ap,Sp
625 Nedre Eiker Bent Inge Bye Ap SV,Ap,V,KrF
827 Hjartdal Bengt Halvard Odden Ap Ap
929 Åmli Reidar Saga Ap Ap,H,Frp
1201 Bergen Marte Mjøs Persen Ap H,Frp
1241 Fusa Atle Kvåle Ap SV,Ap,Sp,V,KrF
1420 Sogndal Jarle Aarvoll Ap SV,Ap,Sp,V,KrF,H,Frp
1566 Surnadal Lilly Gunn Nyheim Ap SV,Ap,Sp,KrF,H,Frp
1633 Osen John Einar Høvik Ap Sp,Frp,A
1850 Tysfjord Tor Asgeir Johansen Ap SV,Ap,A
1901 Harstad Marianne Bremnes Ap R,SV,Ap,Sp,V,KrF,H,Frp
2017 Kvalsund Terje Wikstrøm Ap Ap
233 Nittedal Hilde Thorkildsen Ap SV,Ap,Sp,V,KrF
420 Eidskog Kamilla Thue Ap Sp,V,H,Frp
502 Gjøvik Bjørn Iddberg Ap SV,Ap,Sp
814 Bamble Hallgeir Kjeldal Ap Sp,V,KrF,H,Frp
906 Arendal Robert Cornels Nordli Ap Sp,V,KrF,H,Frp,A
1228 Odda Roald Aga Haug Ap Sp,V,H,A
1519 Volda Jørgen Amdam Ap V,KrF,H,Frp,A
1547 Aukra Bernhard Riksfjord Ap SV,Ap,Sp,V,KrF,H,Frp,A
1620 Frøya Berit Flåmo Ap SV,Ap,H
1738 Lierne Bente Estil Ap Ap,Sp,KrF,A
1815 Vega Andre Møller Ap SV,Ap
1838 Gildeskål Petter Jørgen Pedersen Ap SV,Ap,Sp,Frp
2002 Vardø Robert Jensen Ap V,H,Frp,A
2027 Unjárga Nesseby Knut Store Ap SV,Ap
221 Aurskog-Høland Roger Evjen Ap SV,Ap,Frp
520 Ringebu Arne Fossmo Ap Sp,V,A
829 Kviteseid Tarjei Gjelstad Ap Sp,KrF,H
1216 Sveio Jorunn Skåden Ap KrF,H,Frp
1635 Rennebu Ola Øie Ap Ap,Sp,KrF,A
1828 Nesna Hanne Davidsen Ap Ap,Sp,H
1911 Kvæfjord Torbjørn Larsen Ap SV,Ap,Sp
2019 Nordkapp Kristina Hansen Ap SV,Ap,H,Frp
106 Fredrikstad Jon-Ivar Nygård Ap SV,Ap,Sp,A
213 Ski Tuva Moflag Ap KrF,H,Frp,A
620 Hol Petter Rukke Ap V,KrF,H,Frp
709 Larvik Rune Høiseth Ap SV,Ap,Sp,V
1017 Songdalen Jan Erik Tønnesland Ap Ap,Sp,V,KrF,H
1146 Tysvær Sigmund Lier Ap Ap,Sp,V,KrF,H,Frp
1523 Ørskog Karen Simonnes Aanes Ap Ap,H,Frp,A
1663 Malvik Ingrid Aune Ap SV,Ap,Sp,V,KrF
1740 Namsskogan Stian Brekkvassmo Ap SV,Ap,Sp,Frp,A
1818 Herøy (Nordl.) Arnt Frode Jensen Ap Ap
1925 Sørreisa Jan-Eirik Nordahl Ap Ap,Sp,KrF,H,Frp,A
2004 Hammerfest Alf E. Jakobsen Ap SV,Ap
2030 Sør-Varanger Rune Rafaelsen Ap Sp,V,H,Frp
127 Skiptvet Svein Olav Agnalt Ap Ap,Sp,KrF,H
227 Fet John Harry Skoglund Ap SV,Ap,Sp
412 Ringsaker Anita Ihle Steen Ap SV,Ap,Sp,V,KrF,H,Frp,A
522 Gausdal Hans Oddvar Høistad Ap Ap,Sp,V,A
605 Ringerike Kjell Børre Hansen Ap Ap,V,KrF,H
831 Fyresdal Erik Skjervagen Ap Ap,Sp,A
940 Valle Steinar Kyrvestad Ap V,KrF,H,Frp
1221 Stord Harry Herstad Ap Sp,V,KrF,H,Frp,A
1719 Levanger Robert Svarva Ap Ap,Sp,KrF
1804 Bodø Ida Pinnerød Ap Sp,V,KrF,H,Frp
1833 Rana Geir Waage Ap Sp,V,KrF,H,Frp,A
2021 Kárásjohka Karasjok Svein Atle Somby Ap Ap,Sp,A
541 Etnedal Torill Grønbrekk Ap Ap,Sp,V,H
622 Krødsherad Gustav Kalager Ap H,A
713 Sande (Vestf.) Elin Weggesrud Ap Ap,Sp,KrF
1021 Marnardal Helge Sandåker Ap Ap,Sp,V,KrF,H,Frp
1247 Askøy Terje Mathiassen Ap V,KrF,H,Frp
1627 Bjugn Ogne Undertun Ap Ap,Sp,KrF,H,Frp
1822 Leirfjord Ivan Haugland Ap R,SV,Sp,Frp
1845 Sørfold Lars Evjenth Ap Ap
1870 Sortland Tove Mette Bjørkmo Ap H,Frp
2012 Alta Monica Nielsen Ap V,H,Frp,A
229 Enebakk Øystein Slette Ap KrF,H,Frp
417 Stange Nils A. Røhne Ap SV,Ap,Sp
439 Folldal Hilde Frankmo Tveråen Ap SV,Sp
529 Vestre Toten Leif Waarum Ap SV,Ap,KrF
806 Skien Hedda Foss Five Ap SV,Ap,Sp,V
1102 Sandnes Stanley Wirak Ap SV,Ap,Sp,Frp,A
1724 Verran Anders Lindstrøm Ap Sp,V,Frp
1811 Bindal Britt Helstad Ap A
1919 Gratangen Eva Helene Ottesen Ap SV,Sp
2023 Gamvik Trond Einar Olaussen Ap SV,Ap,H,Frp
516 Nord-Fron Rune Støstad Ap Sp,V,KrF,H
928 Birkenes Anders Christiansen Ap SV,Ap,Sp,KrF,H,Frp
1122 Gjesdal Frode Fjeldsbø Ap Ap,Sp,V,KrF
1201 Bergen Harald Schjelderup Ap H,Frp
1419 Leikanger Jon Håkon Odd Ap Ap,Sp,H
1563 Sunndal Ståle Refstie Ap SV,Ap,Sp,V,KrF,H,Frp
1703 Namsos Arnhild Holstad Ap SV,Ap,Sp,V,KrF,H
1825 Grane Bjørn Ivar Lamo Ap Ap
2015 Hasvik Eva D. Husby Ap Ap,Sp
231 Skedsmo Ole Jacob Flæten Ap SV,Ap,Sp,V,KrF
419 Sør-Odal Knut Hvithammer Ap Sp,H,Frp,A
501 Lillehammer Espen Grandberg Johnsen Ap R,SV,Ap,Sp
533 Lunner Harald Tyrdal Ap SV,Ap,Sp
617 Gol Heidi Granli Ap SV,Ap,V,KrF
1003 Farsund Arnt Abrahamsen Ap SV,Ap,V,KrF,H
1106 Haugesund Arne-Christian Mohn Ap KrF,H,Frp
1401 Flora Ola Teigen Ap V,H,Frp
1546 Sandøy Oddvar Myklebust Ap V,H,Frp
1617 Hitra Ole Haugen Ap SV,Ap,Sp,KrF,Frp,A
1653 Melhus Gunnar Krogstad Ap Sp,V,H,Frp
1736 Snåsa Tone Våg Ap Sp,V,H
1813 Brønnøy Johnny Hanssen Ap Sp,V,H,Frp
1837 Meløy Sigurd Stormo Ap V,KrF,H,Frp
1860 Vestvågøy Remi Solberg Ap SV,Sp,V,KrF,H,A
1943 Kvænangen Eirik Losnegaard Mevik Ap SV,Ap,A
2025 Deatnu Tana Frank Ingilæ Ap SV,Ap,A
432 Rendalen Norvald Illevold Ap SV,Ap
545 Vang Vidar Eltun Ap Ap,Sp,H,A
828 Seljord Halvdan Haugan Ap V,KrF,H,Frp
1127 Randaberg Kristine Enger Ap Sp,V,H,Frp
1211 Etne Siri Klokkerstuen Ap Ap,Sp,V,KrF,H,Frp
1256 Meland Øyvind Helland Oddekalv Ap V,KrF,H,Frp
1531 Sula Jim-Arve Røssevoll Ap Ap,V,KrF,H,A
1634 Oppdal Kirsti Johanne Welander Ap Ap,KrF
1750 Vikna Amund Hellesø Ap SV,Ap,Sp,V,KrF
1827 Dønna John Erik Johansen Ap Ap,Sp,A
1851 Lødingen Atle Andersen Ap Ap,Sp,V,H,Frp
1902 Tromsø Jarle Aabakke Ap V,H,Frp
1933 Balsfjord Gunda Johansen Ap Sp,KrF,H,Frp
105 Sarpsborg Sindre Martinsen-Evje Ap SV,Ap,Sp,V
211 Vestby Tom Ludvigsen Ap V,KrF,H,Frp
234 Gjerdrum Anders Østensen Ap SV,Ap,Sp,KrF,Frp
536 Søndre Land Terje Odden Ap SV,Ap,H,Frp,A
619 Ål Solveig Vestenfor Ap SV,Ap,Sp,V,KrF,H,Frp
815 Kragerø Jone Blikra Ap Sp,V,KrF,H,Frp
911 Gjerstad Inger Løite Ap Ap,Sp
1112 Lund Olav Hafstad Ap KrF,H,Frp
1433 Naustdal Håkon Myrvang Ap Ap,H,Frp
1662 Klæbu Kirsti Tømmervold Ap Sp,V,H,Frp
1866 Hadsel Siv Dagny Aasvik Ap V,H,Frp,A
1924 Målselv Nils Foshaug Ap Sp,V,H,Frp
2028 Båtsfjord Geir Knutsen Ap Ap
521 Øyer Brit Kramprud Lundgård Ap SV,Ap,Sp,V,KrF,H
723 Tjøme Bente Klepppe Bjerke Ap V,H,Frp
830 Nissedal Halvor Homme Ap Ap,KrF,H
1219 Bømlo Odd Harald Hovland Ap Ap,Sp,V,KrF
1424 Årdal Arild Ingar Lægreid Ap Ap,Sp,H,Frp
1504 Ålesund Eva Vinje Aurdal Ap V,H,Frp,A
1573 Smøla Roger Magne Osen Ap SV,Ap,Sp,V
1636 Meldal Are Hilstad Ap Ap,Frp
1913 Skånland Helene Berg Nilsen Ap V,H
2020 Porsanger Porsángu Porsanki Aina Borch Ap H,Frp
214 Ås Ola Nordal Ap SV,Ap,Sp,V,Frp
236 Nes (Ak.) Grete Sjøli Ap SV,Ap,Sp
819 Nome Bjørg Tveito Lundefaret Ap SV,Ap,V,KrF,H
1018 Søgne Astrid Hilde Ap Sp,KrF,H,Frp
1233 Ulvik Hans Petter Thorbjørnsen Ap Ap,Sp,H
1246 Fjell Marianne Sandhal Bjorøy Ap KrF,H,Frp
1416 Høyanger Petter Sortland Ap R,Ap,Sp,KrF,H
1439 Vågsøy Kristin Maurstad Ap SV,Ap,Sp,V,KrF,H,Frp,A
1554 Averøy Ingrid Ovidie Rangønes Ap Sp,V,KrF,H,Frp
1664 Selbu Ole Morten Balstad Ap A
1742 Grong Skjalg Åkerøy Ap Ap,H
1820 Alstahaug Bård Anders Langø Ap Ap,V,Frp
1868 Øksnes Karianne Bråthen Ap SV,KrF,H,A
1926 Dyrøy Marit Alvig Espenes Ap SV,Ap,Sp
2011 Guovdageaidnu Kautokeino Johan Vasara Ap Ap,A
1505 Kristiansund Kjell Neergaard Ap SV,Ap,Sp,V
128 Rakkestad Ellen Solbrække Ap Ap,V,KrF
228 Rælingen Øivind Sand Ap SV,Ap
415 Løten Bente Elin Lilleøkseth Ap SV,Ap,H
438 Alvdal Johnny Hagen Ap Ap,V
528 Østre Toten Guri Bråthen Ap Sp,V,KrF,H,A
805 Porsgrunn Robin Kåss Ap Ap,KrF,H,Frp
941 Bykle Jon Rolf Næss Ap Ap,Sp,V
1101 Eigersund Odd Stangeland Ap Ap,H,Frp
1264 Austrheim Per Lerøy Ap Ap,Sp,KrF
1601 Trondheim Rita Ottervik Ap R,SV,Ap,Sp,KrF,A
1640 Røros Hans Vintervold Ap SV,Ap
1721 Verdal Bjørn Iversen Ap Ap,KrF
1805 Narvik Rune Edvardsen Ap V,KrF,H,Frp
1856 Røst Tor-Arne Andreassen Ap A
2022 Lebesby Stine Akselsen Ap Ap
119 Marker Stein Erik Lauvås Ap Ap,Sp,KrF,H,Frp
216 Nesodden Nina Sandberg Ap Ap,V,H,Frp
238 Nannestad Hans Thue Ap Ap,Sp,V,KrF
515 Vågå Iselin Jonassen Ap SV,Ap
542 Nord-Aurdal Inger Torun Klosbøle Ap SV,Ap,Sp,V
623 Modum Ståle Versland Ap SV,Ap,Sp,V,KrF,H,Frp,A
714 Hof Mette Måge Olsen Ap Ap,H
822 Sauherad Mette Haugholt Ap Ap,Sp,H
1235 Voss Hans Erik Ringkjøb Ap R,SV,Ap,Sp
1251 Vaksdal Eirik Haga Ap Ap,Sp,KrF
1418 Balestrand Harald Norvald Offerdal Ap Ap,Sp,V
1526 Stordal Eva Hove Ap Ap,Sp,KrF,H,Frp
1560 Tingvoll Milly Bente Nørsett Ap Ap,Sp,V,KrF,H,Frp
1630 Åfjord Vibeke Stjern Ap Ap,Sp,KrF,H,Frp
1824 Vefsn Jann-Arne Løvdal Ap R,SV,Ap,Sp,V,KrF,H
1928 Torsken Fred Flakstad Ap Ap,Sp,A
136 Rygge Inger-Lise Skartlien Ap SV,Ap,Sp,Frp,A
230 Lørenskog Ragnhild Bergheim Ap SV,Ap,A
418 Nord-Odal Lise Selnes Ap SV,Ap,Sp,V,H,Frp
532 Jevnaker Lars Magnussen Ap SV,Ap,Sp,H,Frp
701 Horten Are Karlsen Ap V,KrF,H,Frp
807 Notodden Gry F. Bløchlinger Ap V,KrF,H,Frp
901 Risør Per Kristian Lunden Ap R,Ap
1545 Midsund Odd Helge Gangstad Sp Sp,V,KrF,H,Frp
1648 Midtre Gauldal Sivert Moen Sp Ap,V,KrF,H
1725 Namdalseid Steinar Lyngstad Sp Ap,Sp,V,KrF,H
1836 Rødøy Olav Terje Hoff Sp Sp,A
1920 Lavangen Berngardt Halvorsen Sp Sp,H,Frp
719 Andebu Bjarne Sommerstad Sp Sp,V,KrF,H,Frp
1445 Gloppen Leidulf Gloppestad Sp Ap,Sp,KrF
1711 Meråker Kari Anita Furunes Sp SV,Ap,Sp,H
1749 Flatanger Olav Jørgen Bjørkås Sp SV,Ap,Sp,H,Frp
1826 Hattfjelldal Harald Lie Sp SV,Ap
618 Hemsedal Oddvar Grøthe Sp SV,Ap,Sp,KrF,H,Frp
1411 Gulen Hallvard Oppedal Sp Ap,Sp,V,KrF,H,Frp
1657 Skaun Jon P. Husby Sp SV,Sp,KrF,Frp,A
1923 Salangen Sigrun Wiggen Prestbakmo Sp SV,Sp,H
434 Engerdal Lars Erik Hyllvang Sp H,A
1034 Hægebostad Margrethe Handeland Sp Ap,Sp,KrF,H,Frp,A
1422 Lærdal Jan Geir Solheim Sp SV,Ap,Sp,V,H
1571 Halsa Ola Rognskog Sp Ap,Sp,H,Frp,A
1717 Frosta Trine Haug Sp SV,Ap,Sp,KrF
1751 Nærøy Steinar Aspli Sp SV,Sp,KrF,H
425 Åsnes Ørjan Bue Sp Sp,V,H,Frp,A
512 Lesja Mariann Skotte Sp Ap,V,H
538 Nordre Land Ola Tore Dokken Sp SV,Ap,Sp,KrF,H,Frp,A
817 Drangedal Tor Peder Lohne Sp SV,Ap
912 Vegårshei Kirsten Helen Myren Sp Sp,KrF,H
1114 Bjerkreim Torbjørn Ognedal Sp Ap,Sp,V,KrF,H,Frp
1232 Eidfjord Anved Johan Tveit Sp Sp,H
1413 Hyllestad Morten Askvik Sp Ap,A
1840 Saltdal Rune Berg Sp SV,Ap,Sp
437 Tynset Merete Myhre Moen Sp SV,Ap,Sp,KrF
631 Flesberg Oddvar Garaas Sp Ap,V,H
728 Lardal Knut Olav Omholt Sp Ap,Sp,KrF
1046 Sirdal Thor Jørgen Tjørhom Sp Ap,Sp,V,KrF,H,Frp,A
1133 Hjelmeland Bjørn Laugaland Sp KrF,H,Frp
1426 Luster Ivar Kvalen Sp Sp,V,KrF,H,Frp
1535 Vestnes Geir Inge Lien Sp Ap,Sp,V
1576 Aure Ingunn Oldervik Golmen Sp Ap,Sp,V,KrF
1638 Orkdal Oddbjørn Bang Sp Sp,V,KrF,H,A
1854 Ballangen Per Kristian Arntzen Sp KrF,H
118 Aremark Geir Ragnar Aarbu Sp Ap,Sp,V,KrF,H
237 Eidsvoll John- Erik Vika Sp SV,Ap,Sp
514 Lom Bjarne Eiolf Holø Sp Ap,Sp
1417 Vik Olav Turvoll Sp Ap,Sp,V,KrF,H
1525 Stranda Jan Ove Tryggestad Sp Ap,Sp,V,KrF,H
1557 Gjemnes Knut Sjømæling Sp V,KrF,H,Frp
1665 Tydal Ole Bjarne Østby Sp A
1743 Høylandet Hege Nordhem-Viken Sp Ap,Sp,V,A
1756 Inderøy Ida Stuberg Sp Sp,V,KrF,H
633 Nore og Uvdal Eli Hovd Prestegården Sp Sp,H,Frp
834 Vinje Jon Rikard Kleven Sp SV,Sp,V,KrF
1135 Sauda Asbjørn Birkeland Sp Ap,KrF
1612 Hemne Odd Jarle Svanem Sp Ap,Sp,KrF,H,Frp,A
1644 Holtålen Jan Håvard Refsethås Sp H,A
121 Rømskog Ole André Myhrvold Sp Ap,KrF
429 Åmot Ole Gustav Narud Sp Ap,V,H,A
716 Re (f.o.m. 2002) Thorvald Hillestad Sp SV,Ap,Sp
826 Tinn Bjørn Sverre Birkeland Sp Sp,V,KrF,H,Frp
1238 Kvam Jostein Ljones Sp SV,Ap,V,H,Frp
1528 Sykkylven Odd J. Drotninghaug Sp SV,Ap,Sp,V,KrF,H,Frp
1748 Fosnes Trygve Jonny Sandvik Sp Ap,A
137 Våler (Østf.) Reidar Kaabbel Sp Ap,Sp,KrF,H,Frp
811 Siljan Kjell Abraham Sølverød Sp SV,Ap,Sp,A
1142 Rennesøy Dagny Sunnanå Hausken Sp SV,Ap,Sp,KrF
1227 Jondal Jon Larsgard Sp Ap,Sp,KrF,H
1431 Jølster Oddmund Klakegg Sp SV,Ap,Sp,V,KrF,H,Frp
1922 Bardu Toralf Heimdal Sp Ap,Sp
519 Sør-Fron Ole Tvete Muriteigen Sp Sp,H,A
935 Iveland Gro Anita Mykjåland Sp Ap,Sp,V
1567 Rindal Ola T Heggem Sp Ap,Sp,KrF,H
1714 Stjørdal Ivar Vigdenes Sp Sp,V,KrF,H,Frp
2018 Måsøy Gudleif Kristiansen Sp Sp,H
511 Dovre Bengt Fasteraune Sp Ap,Sp,H
1145 Bokn Tormod Våga Sp Ap,H
1231 Ullensvang Solfrid Borge Sp SV,Ap,Sp
1412 Solund Gunn Åmdal Mongstad Sp Ap,Sp,H,Frp,A
1520 Ørsta Stein Aam Sp V,KrF,H,Frp
1548 Fræna Tove Henøen Sp KrF,H,Frp
1839 Beiarn Monika Sande Sp Sp,A
436 Tolga Ragnhild Aashaug Sp Sp,V
604 Kongsberg Kari Anne Sand Sp SV,Ap,H,Frp
938 Bygland Leiv Rygg Sp Sp,A
1260 Radøy Jon Askeland Sp Ap,Sp,V,KrF,H,Frp
1534 Haram Vebjørn Krogsæter Sp Ap,V,KrF,H,Frp,A
1755 Leka Per Helge Johansen Sp Sp
513 Skjåk Elias Sperstad Sp Sp,A
540 Sør-Aurdal Kåre Helland Sp Ap,Sp,KrF,H,A
621 Sigdal Anne Kristine Norman Sp Sp,H
1524 Norddal Arne Sandnes Sp Ap,Sp
632 Rollag Dag Lislien Sp Sp,KrF,H
833 Tokke Jarand Felland Sp Ap,KrF,H,Frp
1134 Suldal Gerd Helen Bø Sp SV,Ap,Sp,V,KrF,H,Frp
1834 Lurøy Carl Einar Isachsen Sp Ap,A
1940 Gáivuotna Kåfjord Svein Oddvar Leiros Sp Ap,Sp
428 Trysil Erik Sletten Sp SV,Ap,Frp
1026 Åseral Oddmund Ljosland Sp Ap,Sp,H,A
1160 Vindafjord Ole Johan Vierdal Sp SV,Sp,KrF,A
1702 Steinkjer Bjørn Arild Gram Sp SV,Ap,Sp,V,KrF,H
1744 Overhalla Per Olav Tyldum Sp SV,Ap,Sp
1848 Steigen Asle Schrøder Sp Ap,Sp,H,Frp,A
441 Os (Hedm.) Runa Finborud Sp SV,Ap,Sp
1253 Osterøy Jarle Skeidsvoll KrF Ap,Sp,KrF
1111 Sokndal Trond Arne Pedersen KrF KrF,H,Frp
1144 Kvitsøy Mirjam Ydstebø KrF Frp,A
937 Evje og Hornnes Bjørn Alfred Ropstad KrF Sp,KrF,H,Frp,A
1532 Giske Harry Valderhaug KrF Ap,Sp,V,KrF,H,Frp
1263 Lindås Astrid Aarhus Byrknes KrF Sp,V,KrF,H,Frp
919 Froland Ove Gundersen KrF Ap,Sp,KrF,H
1441 Selje Stein Robert Osdal KrF Ap,Sp,KrF,H,Frp,A
1835 Træna Per Pedersen KrF Ap,A
1857 Værøy Dagfinn Arntsen KrF KrF,A
1941 Skjervøy Ørjan Albrigtsn KrF SV,Sp,KrF,A
1027 Audnedal Reidun Bakken KrF Sp,H,A
904 Grimstad Kjetil Glimsdal KrF SV,Ap,Sp,V
1014 Vennesla Torhild Bransdal KrF Ap,Sp,KrF
1037 Kvinesdal Per Sverre Kvinlaug KrF Ap,Sp,KrF,H,Frp
1119 Jonas Skrettingland KrF Sp,KrF,H,Frp
1141 Finnøy Henrik Halleland KrF SV,Ap,Sp,V,KrF,H,Frp
1511 Vanylven Lena Landsverk Sande V Ap,KrF,H
821 Bø (Telem.) Olav Kasland V SV,Ap,Sp,V,KrF,H,Frp
1234 Granvin Ingebjørg Winjum V V,H
1429 Fjaler Gunhild Berge Stang V SV,Ap,KrF,H
239 Hurdal Runar Bålsrud V Ap,Sp,V,KrF,H,Frp
543 Vestre Slidre Eivind Brenna V Ap,Sp
1443 Eid Alfred Bjørlo V V,KrF,H,Frp
1266 Masfjorden Karstein Totland H V,KrF,H,Frp
1430 Gaular Mathias Råheim H SV,V,KrF,H
1613 Snillfjord John Lernes H Ap,Sp
219 Bærum Lisbeth Hammer Krog H V,KrF,H,Frp,A
1029 Lindesnes Janne Fardal Kristoffersen H V,H,A
1124 Sola Ole Ueland H V,KrF,H
1529 Skodje Dag Olav Tenfjord H Sp,V,KrF,H
1931 Lenvik Geir-Inge Sivertsen H Sp,KrF,H,Frp
101 Halden Thor Edquist H Sp,V,KrF,H,A
138 Hobøl Olav P. Breivik H Ap,Sp,V
704 Tønsberg Petter Berg H KrF,H,Frp
1004 Flekkefjord Jan Sigbjørnsen H Sp,V,H,Frp
1432 Førde Olve Grotle H SV,Ap,Sp,V,KrF,H,Frp
1865 Vågan Eivind Holst H R,V,H,Frp
124 Askim Thor Hals H Sp,KrF,H,Frp
402 Kongsvinger Øystein Østgaard H Sp,V,KrF,H,Frp,A
602 Drammen Tore Opdal Hansen H V,KrF,H,Frp
627 Røyken Eva Noren Eriksen H V,H,Frp
722 Nøtterøy Roar Jonstang H V,KrF,H,Frp
1129 Forsand Bjarte Dagestad H Ap,Sp,KrF,H
1502 Molde Torgeir Dahl H V,KrF,H,Frp
1852 Tjeldsund Liv Kristin Johnsen H Ap,H
1245 Sund Kari-Anne Landro H SV,Ap,Sp,V,KrF,H,Frp
1438 Bremanger Audun-Åge Røys H SV,Ap,Sp
1551 Eide Egil Strand H V,KrF,H,Frp
1867 Bø (Nordl.) Sture Pedersen H SV,A
215 Frogn Odd H. Slåke H Ap,H,Frp
427 Elverum Erik Hanstad H Sp,V,H,Frp,A
1120 Klepp Ane Mari Braut Nese H Ap,Sp,V,KrF,H,Frp
1927 Tranøy Jan Fredrik Jenssen H SV,Ap,H
135 Råde René Rafshol H V,H,Frp
1001 Kristiansand Harald Furre H V,KrF,H,Frp,A
1223 Tysnes Kåre Martin Kleppe H Ap,Sp,V,KrF
1265 Fedje Stian Herøy H Ap,KrF,H,Frp,A
1515 Herøy (M. og R.) Arnulf Goksøyr H KrF,H,Frp
1543 Nesset Rolf Jonas Hurlen H Sp,KrF,H
217 Oppegård Thomas Sjøvold H V,KrF,H,Frp
624 Øvre Eiker Anne Sire Fjerdingstad H Sp,V,KrF,H,Frp
1444 Hornindal Stig Olav Lødemel H Ap,Sp,V
1632 Roan Einar Eian H Sp,V
1849 Hamarøy Jan-Folke Sandnes H SV,Ap,Sp
104 Moss Tage Pettersen H V,KrF,H,Frp
702 Holmestrand Alf Johan Svele H SV,V,KrF,H,Frp
1517 Hareid Anders Riise H Ap,V,KrF,H,Frp,A
123 Spydeberg Petter Schou H Ap,Sp,V,KrF,H,Frp
220 Asker Lene Conradi H V,KrF,H,Frp,A
626 Lier Gunn Cecilie Ringdal H Sp,V,KrF,H,Frp
720 Stokke Erlend Larsen H KrF,H,Frp
1032 Lyngdal Jan Kristensen H H,Frp
1421 Aurland Noralv Distad H Ap,V,H
1449 Stryn Sven Flo H Ap,Sp,V,KrF,H,Frp
423 Grue Wenche Huser Sund H Sp,A
706 Sandefjord Bjørn Ole Gleditsch H KrF,H,Frp,A
1621 Ørland Tom Myrvold H SV,Ap,Sp,V
2003 Vadsø Hans-Jacob Bønå H SV,Ap
125 Eidsberg Erik Unaas H V,KrF,H
226 Sørum Marianne Grimstad Hansen H SV,Ap,Sp,V,KrF
628 Hurum Monica Vee Bratlie H Sp,V,KrF,H
1130 Strand Irene Heng Lauvsnes H SV,Ap,Sp
1244 Austevoll Morten Storebø H Ap,Sp,KrF,H,Frp
1718 Leksvik Steinar Saghaug H SV,Sp,V,KrF,H
1832 Hemnes Christine Trones H Sp,H,Frp
1853 Evenes Jardar Jensen H SV,Ap,Sp,H,Frp
426 Våler (Hedm.) Lise Berger Svenkerud H Ap,Sp
711 Svelvik Andreas Muri H Ap,Sp,V,KrF
1624 Rissa Ove Vollan H V,KrF,H,Frp,A
612 Hole Per Ragnvald Berger H SV,Ap,Sp,V,KrF,H,Frp
1222 Fitjar Wenche Tislevoll H Ap,Sp,KrF,H,Frp
1428 Askvoll Frida Melvær H Ap,Sp,H
1514 Sande (M. og R.) Dag Vaagen H KrF,H,Frp,A
1539 Rauma Lars Olav Hustad H SV,Ap,V,H
1917 Ibestad Dag Brustind H Ap,Sp,V,H
926 Lillesand Arne Thomassen H V,KrF,H,Frp
1121 Time Reinert Kverneland H KrF,H,Frp
1871 Andøy Jonni Solsvik H Sp,KrF,H,Frp
2014 Loppa Steinar Halvorsen H Sp,H,A
1103 Stavanger Christine Sagen Helgø H Sp,V,KrF,H,A
1224 Kvinnherad Peder Sjo Slettebø H Ap,V,Frp
1516 Ulstein Knut Erik Engh Frp Ap,Sp,V,KrF,H,Frp
1243 Os (Hord.) Terje Søviknes Frp H,Frp
235 Ullensaker Tom Staahle Frp V,KrF,H,Frp
111 Hvaler Eivind N. Borge Frp V,H,Frp
1002 Mandal Alf Erik Andersen Frp SV,Ap,V,KrF,A